Webform Confirm Email Address (7.x-2.9) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: mail
hu: levél

en: User
hu: Felhasználó

en: From
hu: Honnan

en: Send
hu: Küldés

en: Table
hu: Táblázat

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Results
hu: Eredmények

en: Confirmation URL
hu: Megerősítő webcím

en: Minutes
hu: Perc

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Go back to the form
hu: Vissza az űrlapra

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: IP address
hu: IP-cím

en: E-mail to
hu: Az E-mail címzettje

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
hu: Ebből az űrlapból még nem küldtek be egyet sem. <a href="!url">Az űrlap megtekintése</a>.

en: Submissions for %user
hu: %user eredményei

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hu: Hiba történt az e-mail küldése során %from címről %to címre.

en: Serial number
hu: Sorozatszám

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: email@example.com
hu: email@pelda.hu

en: Your submissions
hu: Saját beküldések

en: Submission ID
hu: Kitöltés azonosítója

en: Submitter
hu: Beküldő

en: Submission
hu: Beküldés

en: All submissions
hu: Minden beküldés

en: Date submitted
hu: Beküldés dátuma

en: Delete submissions
hu: Beküldések törlése

en: The date the webform was submitted.
hu: Az űrlap beküldésének dátuma.

en: Tokens related to webform submissions.
hu: Űrlapbeküldésekhez kapcsolódó vezérjelek.

en: The unique indentifier for the webform submission.
hu: A beküldött űrlap egyedi azonosítója.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
hu: Az űrlap beküldőjének IP-címe.

en: The user that submitted the webform result.
hu: Az űrlapot beküldő felhasználó.

en: Filter submissions
hu: Beküldések szűrése
