Webform Confirm Email Address (7.x-2.9) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: mail
ml: കത്ത്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
