Webform Confirm Email Address (7.x-2.9) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Table
sq: Tabela

en: Results
sq: Rezultatet

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sq: Gabim gjatë dërgimit të mesazhit mail (nga %from tek %to).
