Webform Confirm Email Address (7.x-2.20) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: mail
km: សំបុត្រ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ញើ​អ៊ីមែល (ពី %from ទៅ %to) ។

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL
