Webform Confirm Email Address (7.x-2.10) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: mail
lt: el. paštas

en: User
lt: Narys

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: Table
lt: Lentelė

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Minutes
lt: Minutės

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: IP address
lt: IP adresas

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Filter submissions
lt: Filtruoti pateikimus
