Webform Confirm Email Address (7.x-2.20) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: mail
mn: захиа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Send
mn: Илгээх

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
mn: Имэйл илгээлтийн алдаа (%from-ээс %to рүү)

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
