Webform Confirm Email Address (7.x-2.20) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Node ID
vi: ID node

en: mail
vi: thư

en: User
vi: Người dùng

en: From
vi: Từ

en: Send
vi: Gửi

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Minutes
vi: Phút

en: Go back to the form
vi: Quay trở về biểu mẫu

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
vi: Lỗi gửi thư điện tử (từ %from đến %to).

en: Serial number
vi: Số thứ tự

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL
