Webform Constant Contact Component (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Submissions
de: Eingaben

en: Webform
de: Webformular

en: Subscription
de: Abonnement

en: %value is not a valid email address.
de: %value ist keine gültige E-Mail-Adresse.

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen
