Webform Constant Contact Component (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: %value is not a valid email address.
sk: %value nie je platná e-mailová adresa.
