Webform Constant Contact Component (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Subscription
cs: Přihláška

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole
