Webform Constant Contact Component (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Checkboxes
lt: Langeliai
