Webform Constant Contact Component (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Submissions
sv: Resultat

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: %value is not a valid email address.
sv: %value är inte en giltig e-postadress.

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor
