Webform Constant Contact Component (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: %value is not a valid email address.
hu: %value érvénytelen email cím.

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek
