Webform Countdown (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: User entered value
ar: أدخل المستخدم قيمة
