Webform Countdown (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Maximum
ro: Maxim

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.
