Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Message
ast: Mensax

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Maximum
ast: Máximu
