Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
