Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Maximum
da: Maksimum

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: The default value of the field.
da: Feltets standardværdi.

en: Left Blank
da: Tomme

en: User entered value
da: Indtastet af bruger

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
da: Gør dette felt skrivebeskyttet. Nyttigt til at angive en standardværdi som ikke kan ændres.

en: Resizable
da: Tilpas størrelse

en: Leaving blank will use the default size.
da: Lad feltet stå tomt for at bruge standardstørrelsen.

en: Make this field resizable by the user.
da: Gør det muligt for brugeren at ændre størrelsen af dette felt.
