Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia
