Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Resizable
gl: Redimensionable

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.
