Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
