Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: The default value of the field.
pl: Domyślna wartość pola.

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
pl: Zaznacz, aby pole stało się nieedytowalne. Przydatne w przypadku ustawianie domyślnej i niezmiennej wartości.

en: Word
pl: Słowo

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Make this field resizable by the user.
pl: Pozwól użytkownikowi na zmianę rozmiaru tego pola.

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
pl: Szerokość pola tekstowego w kolumnach. Ta właściwość może nie mieć efektu wizualny na stronie, w zależności od stylów CSS twojej witryny.

en: Height of the textarea in rows.
pl: Wysokość pola tekstowego w wierszach.
