Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
