Webform Countdown (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Message
vi: Thông điệp

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
vi: Không cho phép sửa trường này. Cho phép tạo các giá trị mặc định không thay đổi được.

en: Character
vi: Ký tự

en: Resizable
vi: Có thể đổi cỡ

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.
