Webform Countdown (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ
