Webform Countdown (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Maximum
ca: Màxim

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: The default value of the field.
ca: El valor predeterminat del camp.

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ca: Fes aquest camp no editable. Útil per establir un valor per defecte inalterable.

en: Resizable
ca: Redimensionable

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Make this field resizable by the user.
ca: Fes aquest camp redimensionable per l'usuari.

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
ca: Ample de l'àrea de text en columnes. Aquesta propietat podria no tenir un impacte visual depenent del CSS del seu lloc.

en: Height of the textarea in rows.
ca: Alçada de l'àrea de text en files.
