Webform Countdown (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Message
km: សារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
