Webform Countdown (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
