Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Message
bs: Poruka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Default value
bs: Defaultne postavke
