Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
