Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Message
he: הודעה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך
