Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Message
id: Pesan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Maximum
id: Maksimum

en: Default value
id: Nilai bawaan
