Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.
