Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.
