Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Message
oc: Messatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Default value
oc: Valor per defaut
