Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
