Webform Countdown (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Maximum
sv: Största

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Resizable
sv: Storleksförändring

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Make this field resizable by the user.
sv: Gör det möjligt för användaren att ändra storleken på fältet.
