Webform Countdown (7.x-1.0-beta5) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Disabled
gd: À comas

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: Width
gd: Leud

en: Height
gd: Àirde

en: Maximum
gd: As motha
