Webform Countdown (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
