Webform Countdown (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
