Webform Countdown (7.x-1.0-beta5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
