Webform Countdown (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Message
az: Mesaj

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum
az: Maksimum

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
