Webform Countdown (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Message
hi: संदेश

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
