Webform Countdown (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
