Webform Countdown (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Message
et: Teade

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
