Webform Countdown (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Message
hu: Üzenet

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: The default value of the field.
hu: A mező alapértelmezett értéke.

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Resizable
hu: Átméretezhető

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: Make this field resizable by the user.
hu: Bejelölése esetén a mezőt a felhasználó átméretezheti.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
hu: Szövegdoboz szélessége oszlopokban megadva. A webhelyen használt CSS-től függően ennek a tulajdonságnak lehet, hogy nem lesz látható hatása.

en: Height of the textarea in rows.
hu: Szövegdoboz magassága sorokban megadva.

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
hu: Amíg a felhasználó nem kezd el gépelni a mezőbe, a helykitöltő fog látszani.
