Webform Countdown (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Character
kn: ಅಕ್ಷರ

en: Countdown
kn: ಕೌಂಟ್‌ಡೌನ್
