Webform Countdown (7.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
