Webform Countdown (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
