Webform Countdown (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम
